Ο Δικτυακός τόπος συνάντησης μας

Σάββατο 20 Σεπτεμβρίου 2014

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - Γ.Σ ΠΑΛΛΗΝΗΣ (ΚΥΠΕΛΛΟ)

2η φάση του κυπέλλου η οποία συνδυάστηκε με νίκη της ομάδας μας. Επόμενος αγώνας θα είναι πάλι εκτός έδρας Τρίτη στην Νέα Μάκρη με την αντίστοιχη ομάδα.

Πρώτο ημίχρονο τελείωσε 32-37 χωρίς να μπορούμε να βρούμε τα πατήματά μας. Λίγο η καθυστέρηση στην αρχή............ λίγο το μυαλό μας αλλού, καθρεφτίζει το αποτέλεσμα του ημιχρόνου με αρκετά λάθη και στην άμυνα αλλά και στην επίθεση.

Στην συνέχεια ανεβάσαμε λίγο τους ρυθμούς και βγάλαμε μερικές φάσεις, αν και αντίπαλοι παίζανε ταμπουρωμένοι μέσα. Στόχος μας είναι να κάνουμε μερικά πράγματα στο γήπεδο. Σε γενικές γραμμές βελτιωμένοι είναι η εικόνα μας, με πολλοί δουλειά να χρειάζεται ακόμα μέσα στις τέσσερις γραμμές.

Τελικό σκορ 53-66.

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ(Αντωνόπουλος): Αντωνόπουλος 5(1), Τσετσώνης 2, Μάκκας 1, Μοσχέτας 8, Αντωνόπουλος Β 2, Τριαντογιάννης 18, Καρυατης 2, Τσερώνης Θ 15

Γ.Σ ΠΑΛΛΗΝΗΣ(Τελάκης): Γυφτοκώστας 5, Λάππας, Φωτίου, Βουλουμάνος 17, Παπαδόπουλος, Δολιανίτης, Πλαγιαννάκος 15(1), Δεδούσης 4, Πανταζής, Γιαννακόπουλος 7(1), Κολοβός Φ 2, Γωγούλης 16.