Ο Δικτυακός τόπος συνάντησης μας

Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2015

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑ - Γ.Σ ΠΑΛΛΗΝΗ

Ήττα  στην τρίτη αγωνιστική για την ομάδα μας που βρέθηκε να παίζει εκτός έδρας στο Μαρκόπουλο.

Από την αρχή του παιχνιδιού φάνηκε ότι το ματς θα είναι σκληρό και θα το κέρδιζε αυτός που θα έκανε τα λιγότερα λάθη. Παρόλα τα λάθη και την αστοχία μας στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου το σκορ ήταν ισόπαλο.

Μπαίνοντας μέσα μετά την ανάπαυλα του ημιχρόνου, προσπαθήσαμε να διορθώσουμε κάποια λάθη μας άλλα φαινόταν ότι δεν στεκόμασταν σωστά στο γήπεδο. Προσπαθήσαμε με ατομικές ενέργειες να κρατηθούμε αλλά μετά το 25 λεπτό και μέχρι το 35 λεπτό κάναμε ένα απίστευτο κενό με λάθη και στην άμυνα και στην επίθεση. Εκεί λοιπόν βρεθήκαμε πίσω στο σκορ και προσπαθήσαμε να μαζέψουμε το παιχνίδι. Στο τέλος του ματς βρεθήκαμε να χάνουμε 67-57.

Επόμενο ματς ΕΝΤΟΣ έδρας 29/10 και ώρα 21:30 με αντίπαλο την άλλη ομάδα του Μαρκόπουλου