Ο Δικτυακός τόπος συνάντησης μας

Σάββατο 8 Νοεμβρίου 2014

Γ.Σ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ

Συνέχεια στις νίκες για την ομάδα μας κερδίζοντας την Νέα Μάκρη και κάνοντας το 5 στα 5.

Στο πρώτο δεκάλεπτο αρχίσαμε μουδιασμένα αφήνοντας στους φιλοξενούμενους να επιβάλουν τον ρυθμό τους.

Εμείς μπορέσαμε και ξυπνήσαμε από το δεύτερο δεκάλεπτο παίζοντας καλύτερη άμυνα και επίθεση, κάνοντας τους φιλοξενούμενους να υποπέσουν σε αρκετά λάθη και έτσι εμείς είχαμε δεύτερες και τρίτες επιθέσεις.

Το ίδιο σενάριο παίχτηκε και στο τρίτο και τέταρτο δεκάλεπτο δείχνοντας ότι η Νέα Μάκρη δεν μπορούσε να συνεχίσει στον ρυθμό μας και έτσι φτάσαμε στο τελικό σκορ 65 -54.

Την επόμενη εβδομάδα παίζουμε εκτός (14/11) με τον Κυψελιακό.

Γ.Σ Παλλήνη (Τελάκης, Καρακατσάνης): Γωγούλης 4, Λάππας 5(1), Δολιανίτης 4, Βουλουμάνος 15, Κολοβός Φ. 4, Γιαννακόπουλος, Πλαγιαννάκος 8, Δεδούσης 7, Πανταζής, Φωτίου, Παπαδόπουλος, Γυφτοκώστας 18(3)

Ν.Μάκρη (Σάλλας, Μπούτζης): Σουρλάτζης, Δράκος, Τσάπας 8, Μητρόπουλος 5(1), Τσάπας π. 15(2), Αναματερός 4, Παπαϊωάννου 4, Δημητσάς 5, Κουσάσης 7(1), Αλεξόπουλος 6.